Wizytówki

Wizytówki stron www to ciekawa oferta dla osób, które chcą aby ich strona była skromna, a zarazem oddawała dobrze informacje o produktach czy usługach. Elegancka i jednocześnie prosta wizytówka jest dużo tańsza od innego rodzaju serwisów, a osiąga podobne rezultaty.

OSXKY80_small

Wizytówki – oszczędny i efektywny wizerunek firmy

Sposobem na zbudowania efektywnej a zarazem skromnej strony internetowej jest zbadanie oczekiwań grupy docelowej. Z naszych obserwacji wynika, że wizytówka strony www może mieć porównywalną sprzedaż co rozbudowana strona. Osoby trafiające na stronę chcą szybko uzyskać profesjonalne oraz rzetelne odpowiedzi na ich pytania – nie chcą szukać produktów bądź usług na stronach oblężonych treścią. Tworząc wizytówkę Twojej strony weźmiemy pod uwagę wszystkie te aspekty, co pozwoli nam stworzyć taką wizytówkę, która z całą pewnością trafi w gusta, a przede wszystkim potrzeby użytkowników Twojej witryny. Dobrze stworzona wizytówka z całą pewnością zwiększy ograniczane wyniki wyszukiwania, ułatwi kontakt oraz dojazd do siedziby Twojej firmy. Co najważniejsze, jeśli zostanie odpowiednio zaprojektowana i ustawiona, sprawi, że klienci poczują się dobrze przy spotkaniu z naszą firmą i będą chętnie do niej powracać, a przecież tego właśnie chcemy.

 

DLACZEGO MY ?

EFEKTYWNOŚĆ

Odpowiednio dobrana strategia sprawia, że działania są skuteczne i rentowne. Nasza doświadczona kadra nie tylko dobierze Ci najbardziej optymalną strategię, ale też kompleksowo ją zrealizuje.

CERTYFIKOWANI SPECJALIŚCI

W odróżnieniu od konkurencji atutem naszej marki są specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu dużych i znanych projektów. Dzięki temu masz pewność, że to nie stażyści będą w praktyce prowadzić Twój projekt.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Każda strona jest inna i wymaga indywidualnego podejścia i doboru działań, dlatego niezależnie od branży każdy projekt jest dla nas wyjątkowym wyzwaniem.

KOMPLEKSOWOŚĆ OBSŁUGI

Jesteśmy w stałym kontakcie z klientami. Organizujemy cykliczne spotkania podczas których szczegółowo omawiane są zaplanowane i zrealizowane strategie SEO/PPC. Raz w miesiącu wysyłamy raporty podsumowujące działania, a co kwartał tworzymy dokumentację podsumowującą osiągnięte rezultaty.

Zaufali nam:

VoicePIN.com_-1