Co możemy dla Ciebie zrobić?

POZYCJONOWANIE

Zoptymalizujemy Twoją stronę internetową pod kątem wyszukiwarek oraz użytkowników stron zwiększając jej popularność.

KAMPANIE
REKLAMOWE PPC

Realizujemy skuteczne kampanie reklamowe, dzięki którym trafisz do swoich odbiorców w szybki, nienachalny sposób.

ANALITYKA INTERNETOWA

Stały monitoring i analiza Twojej strony to nieodłączny element naszych działań, dzięki temu wiemy, że zmierzamy do wyznaczonego celu.

CONTENT MARKETING

Stworzymy dla Ciebie wartościowe treści na potrzeby stron internetowych, blogów firmowych i działań w Social Media.

TWORZENIE WWW
DORADZTWO IT

Budujemy nowoczesne, responsywne strony internetowe i zapewniamy doradztwo w zakresie działań IT.

SOCIAL MEDIA

Kompleksowo obsłużymy Twój profil firmowy w Social Media od zaplanowania strategii, przez audyt, wdrożenie i monitoring.

Skontaktuj się z nami i poznaj potencjał swojego biznesu.

ZOSTAW KONTAKT A ODDZWONIMY

Agencja SEO, SEM
SEMline Digital Marketing Agency

Agencja marketingu internetowego SEMline to zespół doświadczonej kadry, która pokieruje kampaniami Twojej firmy w taki sposób aby dotarła do większego grona klientów. Zapewne w poszukiwaniu najbardziej optymalnej strategii przejrzeliście wiele stron, forów internetowych oraz tematycznych książek. Niepotrzebnie, zespół SEMline odpowie na Twoje wątpliwości, dobierze optymalną strategię i co najważniejsze, sprawi by Twoje kampanie były efektywne i rentowne.

OAYTOG0_1

KAMPANIE REKLAMOWE 

Kampanie reklamowe Google Ads to szeroki zakres działań, dzięki którym możemy dotrzeć do większego grona odbiorców Twojego produktu bądź usługi. Planując kampanię w G Ads w pierwszej kolejności określamy cele i ustalamy listę słów kluczowych, na których będziemy opierać działania. Pomożemy Ci również dokładniej określić grupę odbiorców, do których powinna dotrzeć reklama, ich zainteresowania, a także godziny aktywności
w sieci.

SOCIAL MEDIA

Ten sam schemat dotyczy kampanii prowadzonych w Social Media, które odgrywają ogromne znaczenie w poszerzeniu grona odbiorców. Z badań przeprowadzonych w 2017 roku wynika, że przeciętny Polak spędza około 3 godzin dziennie na portalach społecznościowych, przeglądając najnowsze aktualizacje czy dodając wpisy. Fanpage na Facebooku, konto na Instagramie, posty na Twitterze sprawiają, iż potencjalny klient ma możliwość zapoznania się z ofertami danego przedsiębiorstwa oraz przeglądając nasze aktualizacje, budować zaufanie do marki.

POZYCJONOWANIE

Kolejnym, ważnym elementem działań naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych. Jeśli posiadasz swoją witrynę, pozycjonowanie to Twój obowiązek chcąc zaistnieć w Internecie. Poprawa widoczności strony w wyszukiwarkach Google, zwiększenie wiarygodności i wyszukiwania firmy w sieci to nasze zadanie. Dzięki ogromnej wiedzy i odpowiednim narzędziom Twoja strona zostanie odpowiednio zoptymalizowana, a działania odniosą oczekiwany rezultat.

SEMline to nie tylko wiedza i doświadczenie, to pasja działania, indywidualne podejście do projektu jakby był on naszym wewnętrznym przedsięwzięciem. Gwarantujemy Ci najwyższą jakość oferowanych usług, transparentność i wzajemne zaufanie.

EFEKTYWNOŚĆ I SKUTECZNOŚĆ

Odpowiednio dobrana strategia sprawia,
że nasze działania są skuteczne, efektywne
i rentowne.

GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Bez względu na rodzaj wykonywanych dla Ciebie działań, gwarantujemy Ci najwyższą jakość świadczonych usług.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Każdy biznes jest inny i posiada swój własny cel, dlatego indywidualnie podchodzimy do Twojego projektu.

KOMPLEKSOWOŚĆ USŁUGI

Nasza doświadczona kadra nie tylko doradzi Ci najbardziej optymalną strategię ale też kompleksowo ją zrealizuje.

Zaufali nam:

VoicePIN.com_-1