Reklama Google Display

Reklama Google Display to inaczej graficzna forma reklamy, umieszczana na portalach oraz witrynach tematycznych. Ten rodzaj jest świetnym narzędziem, które służy między innymi do budowania wizerunku przedsiębiorstwa oraz uwydatnienia oglądalności witryny. Koszty tego typu reklamy uzależnione są od ilości osób, które zostaną przekierowane na Twoją stronę bądź ilości wypuszczonych reklam. Inwestując w ten model reklamy masz szansę trafić aż do 95% internautów w Polsce. Google Display umożliwia wyświetlanie reklamy na przeróżnych witrynach o różnych branżach oraz blogach.

OAYTDM0_small

Reklama Google Display dopasowana do Twojej firmy

Za pomocą reklam Google pomożemy Ci nakierować potencjalnych klientów na Twoją witrynę, umieścić Twój baner na jednych z największych portali internetowych takich jak YouTube, Onet, Facebook itp., ale także na nieco mniejszych serwisach należących do Google AdSense. Ten sposób wybicia się w sieci w odróżnieniu do pozostałych umożliwia wybicie się firmom, które nie mają dużego budżetu na reklamę, ale także tym, których celem jest zareklamowanie produktu czy marki. Dzięki tej sieci reklamowej pomożemy Ci zaistnieć w internecie. Nasz zespół wyjaśni Ci jak wykorzystać ten sposób reklamy aby był efektywny. Poprzez działania na płaszczyźnie Google Display wzrośnie liczba osób trafiających na Twoją stronę, poprawi się renoma witryny, a zarazem firmy, co finalnie podwyższy przychód ze sprzedaży produktów bądź usług.

Reklama graficzna działa na odbiorcę już w pierwszych sekundach jej zauważenia, dlatego jest świetnym rozwiązaniem, jeśli chcemy szybko osiągnąć widoczne efekty naszych działań. Odpowiednio zaprojektowana i umieszczona w najczęściej odwiedzanych miejscach w sieci (np. na Facebooku, o którym możesz przeczytać w następnym artykule) może przynieść bardzo dobre rezultaty.

DLACZEGO MY ?

EFEKTYWNOŚĆ

Odpowiednio dobrana strategia sprawia, że działania są skuteczne i rentowne. Nasza doświadczona kadra nie tylko dobierze Ci najbardziej optymalną strategię, ale też kompleksowo ją zrealizuje.

CERTYFIKOWANI SPECJALIŚCI

W odróżnieniu od konkurencji atutem naszej marki są specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu dużych i znanych projektów. Dzięki temu masz pewność, że to nie stażyści będą w praktyce prowadzić Twój projekt.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Każda strona jest inna i wymaga indywidualnego podejścia i doboru działań, dlatego niezależnie od branży każdy projekt jest dla nas wyjątkowym wyzwaniem.

KOMPLEKSOWOŚĆ OBSŁUGI

Jesteśmy w stałym kontakcie z klientami. Organizujemy cykliczne spotkania podczas których szczegółowo omawiane są zaplanowane i zrealizowane strategie SEO/PPC. Raz w miesiącu wysyłamy raporty podsumowujące działania, a co kwartał tworzymy dokumentację podsumowującą osiągnięte rezultaty.

Zaufali nam:

VoicePIN.com_-1