Pozycjonowanie stron

SEO (Search Engine Optimization) to szereg działań, które mają na celu wypozycjonowanie witryny na jak najwyższych wynikach wyszukiwania. Efektywne pozycjonowanie stron wiąże się z działaniami na wielu płaszczyznach, które muszą być zgodne z wytycznymi Google. Zadaniem procesów optymalizacyjnych jest ułatwienie robotom czytania i interpretowania zawartości danej witryny aby mógł trafnie wyświetlać wyniki ściśle określonej grupie odbiorczej. Wspólną misją Google i marki Semline jest dostarczanie jak najlepszej treści odpowiadającej na potrzeby użytkowników. 

Dobra strategia kluczem w pozycjonowaniu 

Zgodnie z informacjami pracowników Google wpływ na ranking strony ma ponad 200 czynników. Najważniejszym elementem jest dobra strategia dopasowana do rynku, która będzie odpowiednio zróżnicowana, nie skupiająca się na dwóch lub trzech taktykach mających na celu manipulację wynikami. W codziennej pracy wykorzystujemy bogate doświadczenie zdobywane w współpracy z dużymi markami bazując na nowoczesnych i sprawdzonych metodach pozycjonowania. Semline cechuje kreatywność i wiedza w bieżących zmianach algorytmów Google co ma zastosowanie w codziennej pracy naszych specjalistów. Pozycjonując Twoją stronę odpowiemy na oczekiwania Twoich klientów odnosząc korzyści w postaci wzrostu popularności i widoczności Twojej witryny, a co za tym idzie większa ilość ruchu organicznego na stronie.  Znajdując się na pierwszych 5 pozycjach w wyszukiwarce, oglądalność Twojej strony wzrośnie o  80%. Pozycjonowanie stron to proces, który jest inwestycją, a więc efekty będą widoczne dla Ciebie przez długi czas.

Pozycja Twojej strony w Google na poszczególne frazy w ogromnym stopniu zadecyduje o popularności i liczbie odwiedzin, dlatego jeśli chcemy osiągnąć długofalowy ruch, niezbędna jest optymalizacja i skuteczne pozycjonowanie. Miejsce w TOP10 i TOP3 sprawi, że świadomość Twojej marki będzie skutecznie rosła. 

DLACZEGO MY ?

EFEKTYWNOŚĆ

Odpowiednio dobrana strategia sprawia, że działania są skuteczne i rentowne. Nasza doświadczona kadra nie tylko dobierze Ci najbardziej optymalną strategię, ale też kompleksowo ją zrealizuje.

CERTYFIKOWANI SPECJALIŚCI

W odróżnieniu od konkurencji atutem naszej marki są specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu dużych i znanych projektów. Dzięki temu masz pewność, że to nie stażyści będą w praktyce prowadzić Twój projekt.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Każda strona jest inna i wymaga indywidualnego podejścia i doboru działań, dlatego niezależnie od branży każdy projekt jest dla nas wyjątkowym wyzwaniem.

KOMPLEKSOWOŚĆ OBSŁUGI

Jesteśmy w stałym kontakcie z klientami. Organizujemy cykliczne spotkania podczas których szczegółowo omawiane są zaplanowane i zrealizowane strategie SEO/PPC. Raz w miesiącu wysyłamy raporty podsumowujące działania, a co kwartał tworzymy dokumentację podsumowującą osiągnięte rezultaty.

Zaufali nam:

VoicePIN.com_-1