Pozycjonowanie sklepów

Sprzedaż e-commerce to branża, która bardzo dynamicznie się rozwija. Obiecujące efekty sprzedażowe nakłaniają dużą ilość firm do poszerzania swoich obecnych działalności o sprzedaż w internecie. W przeciągu ostatnich lat obserwujemy zjawisko rosnącej ilości osób robiących zakupy w internecie. Statystycznie z rok do roku sprzedaż internetowa zwiększa się o 10-30% w zależności od branży. Sprzedaż stale rośnie dzięki czemu masz jeszcze czas na skuteczne zwiększenie dochodów swojej firmy za pośrednictwem sprawdzonych technik SEO. Jeżeli jesteś świadomym przedsiębiorcą to doskonale wiesz jak duży potencjał posiada internet. Jeśli Twój sklep internetowy nie przynosi oczekiwanych zarobków, a Ty szukasz doświadczonej kadry specjalistów, którzy skutecznie zwiększą widoczność Twoich produktów to dobrze trafiłeś! Posiadamy wieloletnie doświadczenie w skutecznym pozycjonowaniu sklepów zgodnie z wytycznymi Google odnosząc znaczne sukcesy sprzedażowe w współpracy z dużymi markami. 

Pozycjonowanie e-commerce z Semline

Semline bazuje na nowoczesnych i sprawdzonych technikach pozycjonowania. Dzięki odpowiedniej optymalizacji zgodnej z najnowszymi standardami Google, sklep dotrze do ściśle określonej grupy internautów poszukujących  Twoich produktów. Zaczniemy od dobrania odpowiednich słów kluczowych, dzięki którym Twoja witryna zacznie stopniowo zyskiwać widoczność. Zadbamy o jakość opisów Twoich kategorii, podkategorii oraz produktów i oprócz wyboru najpopularniejszych fraz zadbamy o precyzyjną optymalizację najważniejszych elementów technicznych mających wpływ na pozycjonowanie sklepów. 

Internet to przyszłość – z tym stwierdzeniem zgodzi się każdy, kto widzi w jakim kierunku podąża rozwój. Dlatego jeżeli poważnie myślisz o przyszłości swojego biznesu skontaktuj się z nami. Jako specjaliści oferujemy Ci kompleksową obsługę. Oferujemy także audyt profilu linków, który także jest bardzo ważną sprawą w procesie pozycjonowania. 

DLACZEGO MY ?

EFEKTYWNOŚĆ

Odpowiednio dobrana strategia sprawia, że działania są skuteczne i rentowne. Nasza doświadczona kadra nie tylko dobierze Ci najbardziej optymalną strategię, ale też kompleksowo ją zrealizuje.

CERTYFIKOWANI SPECJALIŚCI

W odróżnieniu od konkurencji atutem naszej marki są specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu dużych i znanych projektów. Dzięki temu masz pewność, że to nie stażyści będą w praktyce prowadzić Twój projekt.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Każda strona jest inna i wymaga indywidualnego podejścia i doboru działań, dlatego niezależnie od branży każdy projekt jest dla nas wyjątkowym wyzwaniem.

KOMPLEKSOWOŚĆ OBSŁUGI

Jesteśmy w stałym kontakcie z klientami. Organizujemy cykliczne spotkania podczas których szczegółowo omawiane są zaplanowane i zrealizowane strategie SEO/PPC. Raz w miesiącu wysyłamy raporty podsumowujące działania, a co kwartał tworzymy dokumentację podsumowującą osiągnięte rezultaty.

Zaufali nam:

VoicePIN.com_-1