Facebook Ads

Chcesz aby Twoja firma zaistniała w sieci? Musi również zaistnieć na portalach społecznościowych. Jednym z największych i najbardziej odwiedzanych portali jest bez wątpienia Facebook. Reklama Facebook Ads to reklamy tekstowe zawierające grafikę, które emitowane są bezpośrednio na portalu społecznościowym Facebook. Portal umożliwia wybranie dokładnej grupy docelowej, nadanie charakteru reklamie, wybieranie grafiki oraz tekstu, a także miejsca, w którym ma być emitowana reklama. Kampania ta znacznie zwiększy liczbę odwiedzin na Twojej witrynie.

Facebook Ads – prosta droga do sukcesu

Proponujemy profesjonalną obsługę kampanii, która z całą pewnością poprawi ilość odwiedzających Twoją stronę firmową. Poprowadzimy skutecznie Twój social media marketing, przygotujemy efektywne treści reklamowe, sprawimy, że Twoja strona będzie na oku miliona facebookowiczów. Poprzez ten sposób reklamy pomożemy Twojej firmie zyskać nowych klientów oraz uczynimy z Twojego firmowego fanpage’a dodatkowy kanał marketingowej komunikacji. Dodatkową zaletą jest wybór rozliczenia się za reklamę. Masz możliwość wyboru płatności: zapłacisz za wyświetlanie banera reklamowego na portalu lub za kliknięcie w baner oraz przejście do Twojej witryny.

Podsumowując, jest to efektywny i tani sposób reklamy, który z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Ogłaszanie swojej firmy na tak wielkim i popularnym portalu społecznościowym jakim jest Facebook, z pewnością jest dobrym rozwiązaniem dla każdego, kto chciałby zaistnieć ze swoją firmą w social mediach. Po zdefiniowaniu odpowiedniej grupy docelowej, dzięki narzędziu Facebook Ads będziesz mieć gwarancję, że Twoja reklama precyzyjnie trafi do takiego klienta, który jest zainteresowany Twoimi usługami.

DLACZEGO MY ?

EFEKTYWNOŚĆ

Odpowiednio dobrana strategia sprawia, że działania są skuteczne i rentowne. Nasza doświadczona kadra nie tylko dobierze Ci najbardziej optymalną strategię, ale też kompleksowo ją zrealizuje.

CERTYFIKOWANI SPECJALIŚCI

W odróżnieniu od konkurencji atutem naszej marki są specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu dużych i znanych projektów. Dzięki temu masz pewność, że to nie stażyści będą w praktyce prowadzić Twój projekt.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Każda strona jest inna i wymaga indywidualnego podejścia i doboru działań, dlatego niezależnie od branży każdy projekt jest dla nas wyjątkowym wyzwaniem.

KOMPLEKSOWOŚĆ OBSŁUGI

Jesteśmy w stałym kontakcie z klientami. Organizujemy cykliczne spotkania podczas których szczegółowo omawiane są zaplanowane i zrealizowane strategie SEO/PPC. Raz w miesiącu wysyłamy raporty podsumowujące działania, a co kwartał tworzymy dokumentację podsumowującą osiągnięte rezultaty.

Zaufali nam:

VoicePIN.com_-1