Audyt UX

Audyt UX czyli audyt użyteczności. Jest to opinia witryny bądź też aplikacji z punktu widzenia dostępności, ulepszenia ścieżek i procesów, odczuć użytkowników, oraz użyteczności. Audyt UX uświadamia nam jakie błędy i problemy istnieją na naszej witrynie oraz jak je naprawić. Precyzyjnie wykonany audyt daje możliwość usunięcia ponad 75 % błędów na Twojej witrynie.

Audyt UX – pieniądze wracające jak bumerang

Zlecając nam wykonanie audytu UX dowiesz się jakie błędy pojawiają się w Twojej witrynie, jak błędy te wpływają na użytkowników Twojej strony, które z nich zmniejszają sprzedaż i pogarszają wizerunek strony oraz jak usunąć te problemy. Powiemy Ci czy Twoja strona wymaga zmian pod kątem wizualnym, procesowym czy funkcjonalnym. Pomożemy poprawić Ci wygląd Twojej strony oraz polepszyć odbiór i zwiększyć sprzedaż usług bądź produktów. Pomożemy Ci także ulepszyć korzystanie z Twojego serwisu, zwiększyć wiarygodność Twojej działalności oraz przekazać wszystkie ważne informacje o usługach czy produktach w małej ilości tekstu. Ułatwimy również szukanie informacji w Twojej witrynie, jak i pomożemy rozpocząć nieustanny proces budowania konkurencyjności Twojej strony. Koszty audytu zwrócą się w przeciągu miesiąca, a co ważniejsze zdobędziesz stałych użytkowników Twojej witryny.

Badanie użyteczności to jeden z najważniejszych procesów dla naszej strony. Wyszukanie błędów i usunięcie ich zawsze przyniesie widoczne skutki, dlatego należy poważnie się nad nim zastanowić. Jak już wspominaliśmy, prawidłowo przeprowadzony audyt pozwoli usunąć ogromną ilość błędów, co za tym idzie – poprawi jakość naszej strony.

DLACZEGO MY ?

EFEKTYWNOŚĆ

Odpowiednio dobrana strategia sprawia, że działania są skuteczne i rentowne. Nasza doświadczona kadra nie tylko dobierze Ci najbardziej optymalną strategię, ale też kompleksowo ją zrealizuje.

CERTYFIKOWANI SPECJALIŚCI

W odróżnieniu od konkurencji atutem naszej marki są specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu dużych i znanych projektów. Dzięki temu masz pewność, że to nie stażyści będą w praktyce prowadzić Twój projekt.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Każda strona jest inna i wymaga indywidualnego podejścia i doboru działań, dlatego niezależnie od branży każdy projekt jest dla nas wyjątkowym wyzwaniem.

KOMPLEKSOWOŚĆ OBSŁUGI

Jesteśmy w stałym kontakcie z klientami. Organizujemy cykliczne spotkania podczas których szczegółowo omawiane są zaplanowane i zrealizowane strategie SEO/PPC. Raz w miesiącu wysyłamy raporty podsumowujące działania, a co kwartał tworzymy dokumentację podsumowującą osiągnięte rezultaty.

Zaufali nam:

VoicePIN.com_-1