Audyt treści

Audyt treści czyli contentowy, to zestaw szczegółowo przygotowanych informacji, który pomoże Ci pisać wartościowe treści dobrane do Twojej grupy docelowej, tak aby osiągnąć wysoką pozycję w wyszukiwarce. Dowiesz się jak skutecznie prowadzić komunikację z klientem i pisać odpowiednie treści, które mówią o Twojej stronie, produktach czy usługach.  

Audyt treści – być na szczycie

Wykonując dla Ciebie audyt tekstowy sprawdzimy czy treści zawarte w Twojej witrynie są rzetelne oraz unikalne. Przeanalizujemy czy podstrony nie mają duplikatów czy niespójności. Sprawdzimy czy strona została zoptymalizowana pod wytyczne wyszukiwarki. Poprzez audyt dostarczymy również informacji czy na Twojej stronie nie występują braki treści, co skutkuje brakiem zainteresowania danej grupy potencjalnych klientów.

Decydując się na audyt treści zrobisz pierwszy krok do poznania oczekiwań swoich potencjalnych klientów. Dzięki wytrwałości, cierpliwości oraz dokładności wykonamy precyzyjną pracę, której wyniki pomogą podnieść Ci ruch odbiorców na stronie, a co najważniejsze, osiągnąć większe zyski. Tekst na stronie, czyli treści naszej witryny powinny być jak najlepiej dopasowane do naszych odbiorców, w innym przypadku będzie ona mało wartościowa. O tym powinien wiedzieć każdy, kto posiada swoją stronę lub chce ją stworzyć w przyszłości. Audyt treści będzie idealnym rozwiązaniem, gdy będziemy chcieli sprawdzić swoją stronę pod względem zawartości.

DLACZEGO MY ?

EFEKTYWNOŚĆ

Odpowiednio dobrana strategia sprawia, że działania są skuteczne i rentowne. Nasza doświadczona kadra nie tylko dobierze Ci najbardziej optymalną strategię, ale też kompleksowo ją zrealizuje.

CERTYFIKOWANI SPECJALIŚCI

W odróżnieniu od konkurencji atutem naszej marki są specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu dużych i znanych projektów. Dzięki temu masz pewność, że to nie stażyści będą w praktyce prowadzić Twój projekt.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Każda strona jest inna i wymaga indywidualnego podejścia i doboru działań, dlatego niezależnie od branży każdy projekt jest dla nas wyjątkowym wyzwaniem.

KOMPLEKSOWOŚĆ OBSŁUGI

Jesteśmy w stałym kontakcie z klientami. Organizujemy cykliczne spotkania podczas których szczegółowo omawiane są zaplanowane i zrealizowane strategie SEO/PPC. Raz w miesiącu wysyłamy raporty podsumowujące działania, a co kwartał tworzymy dokumentację podsumowującą osiągnięte rezultaty.

Zaufali nam:

VoicePIN.com_-1