Audyt słów kluczowych

Audyt słów kluczowych wykonywany jest w celu weryfikacji fraz oraz słów kluczowych dla pozycjonowanej strony. Trafne wykorzystanie słów kluczowych to ważny element pozycjonowania jak i optymalizacji witryny. Źle dobrane słowa kluczowe skutkują małą liczbą osób zaglądających na Twoją witrynę, a co za tym idzie małym zainteresowaniem Twoją ofertą.

Audyt słów kluczowych – słowa na wagę złota

Przeprowadzany przez nasz zespół audyt to kompleksowe sprawdzenie słów kluczowych, analiza rozmieszczenia słów na stronie, oraz dokładne przeanalizowanie fraz najbardziej wyszukiwanych przez użytkowników. Jeśli strona jest pozycjonowana na ogólnych słowach kluczowych, frazach to często nie daje to oczekiwanych efektów, a w dodatku jest bardzo kosztowne i długotrwałe. Podczas przeprowadzania audytu słów kluczowych Twojej strony weźmiemy pod uwagę specyfikę Twojej firmy, zróżnicowanie jakościowe i ilościowe fraz, które są pozycjonowane oraz najbardziej chodliwe frazy.

Sprawdzimy także jak prezentuje się Twoja strona na tle konkurencyjnych witryn oraz czy podstrony mają dobrze dobrane słowa kluczowe. Dobrane słowa kluczowe dopasujemy do podstron, tak aby wyniki pozycjonowania były zadowalające. Po sporządzeniu audytu otrzymasz raport, który będzie zawierał informację dotyczącą słów kluczowych oraz propozycje wprowadzenia zmian, aby osiągnąć większe zyski. Słowa kluczowe to jakby klucze do naszej strony. Idealnie dobrane pozwolą dotrzeć prostą drogą do naszej witryny. Wypada więc stworzyć takie, które będą precyzyjnie określać nasz biznes. To ważna sprawa, jeśli chcemy by nasza strona przynosiła zyski. Precyzyjne dobrane frazy to jedna z podstawowych rzeczy przy tworzeniu swojej strony w sieci.

DLACZEGO MY ?

EFEKTYWNOŚĆ

Odpowiednio dobrana strategia sprawia, że działania są skuteczne i rentowne. Nasza doświadczona kadra nie tylko dobierze Ci najbardziej optymalną strategię, ale też kompleksowo ją zrealizuje.

CERTYFIKOWANI SPECJALIŚCI

W odróżnieniu od konkurencji atutem naszej marki są specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu dużych i znanych projektów. Dzięki temu masz pewność, że to nie stażyści będą w praktyce prowadzić Twój projekt.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Każda strona jest inna i wymaga indywidualnego podejścia i doboru działań, dlatego niezależnie od branży każdy projekt jest dla nas wyjątkowym wyzwaniem.

KOMPLEKSOWOŚĆ OBSŁUGI

Jesteśmy w stałym kontakcie z klientami. Organizujemy cykliczne spotkania podczas których szczegółowo omawiane są zaplanowane i zrealizowane strategie SEO/PPC. Raz w miesiącu wysyłamy raporty podsumowujące działania, a co kwartał tworzymy dokumentację podsumowującą osiągnięte rezultaty.

Zaufali nam:

VoicePIN.com_-1