Audyt regulaminów sklepów

Audyty regulaminów sklepów to nic innego jak szczegółowe sprawdzenie regulaminu sklepu pod kątem poprawności. Regulamin, który posiadasz zawiera prawa, obowiązki oraz zasady dla użytkowników Twojej witryny. Jednak nie wszystkie zawarte informacje w regulaminie muszą być zgodne z obowiązującymi przepisami. Poprawny regulamin to taki, z którego zadowoleni są użytkownicy witryny. Prawo określa, że regulamin to także bezpieczeństwo  dla przedsiębiorcy. Wykonując dla Ciebie audyt, zbierzemy informacje czy Twój regulamin zawiera niedozwolone klauzule, jeśli zawiera, powiemy Ci, które dokładnie są niedozwolone. Udzielimy Ci informacji, dlaczego dana klauzula jest niedozwolona, oraz jak zmienić bądź usunąć taką nieprawidłowość.

68_small

Audyt regulaminów sklepów internetowych

Prowadząc audyt sprawdzimy czy regulamin Twojej strony został poprawnie sporządzony. Sprawdzimy również czy zawarte zostały w nim wszystkie potrzebne informacje. Pomożemy Ci uniknąć kar, jakie wystawiane są za wszelkie niezgodności w regulaminie. Jednym słowem, dzięki nam będziesz bezpieczny, a Twoi klienci zadowoleni.

Podsumowując, regulamin Twojego sklepu to bardzo ważna sprawa. Odpowiednio sporządzony pozwoli uniknąć niepotrzebnych problemów. Zleć nam sprawdzenie swojego regulaminu firmowego, by (po ewentualnych poprawkach) dostać gwarancję, że jest przyjazny Twoim klientom i Twojej firmie równocześnie. Możesz także sprawdzić kolejny artykuł o reklamowaniu się w Google, w którym dowiesz się jakie korzyści uzyskasz, gdy zlecisz nam prowadzenie swojej kampanii.

 

DLACZEGO MY ?

EFEKTYWNOŚĆ

Odpowiednio dobrana strategia sprawia, że działania są skuteczne i rentowne. Nasza doświadczona kadra nie tylko dobierze Ci najbardziej optymalną strategię, ale też kompleksowo ją zrealizuje.

CERTYFIKOWANI SPECJALIŚCI

W odróżnieniu od konkurencji atutem naszej marki są specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu dużych i znanych projektów. Dzięki temu masz pewność, że to nie stażyści będą w praktyce prowadzić Twój projekt.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Każda strona jest inna i wymaga indywidualnego podejścia i doboru działań, dlatego niezależnie od branży każdy projekt jest dla nas wyjątkowym wyzwaniem.

KOMPLEKSOWOŚĆ OBSŁUGI

Jesteśmy w stałym kontakcie z klientami. Organizujemy cykliczne spotkania podczas których szczegółowo omawiane są zaplanowane i zrealizowane strategie SEO/PPC. Raz w miesiącu wysyłamy raporty podsumowujące działania, a co kwartał tworzymy dokumentację podsumowującą osiągnięte rezultaty.

Zaufali nam:

VoicePIN.com_-1