Audyt profilu linków

Audyt profilu linków jest to szczegółowe sprawdzenie obszaru z jakiego wywodzą się sygnały o Twojej witrynie, profilu linkowania z odnośnikami wprost do Twojej strony. Głównym czynnikiem, który wpływa na wygląd oraz ocenę Twojej strony są linki przychodzące. Jeśli linkowanie pochodzi z serwisów z niebezpieczną zawartością oraz o niskiej jakości, to bardzo możliwe, że Google obniży widoczność Twojej witryny w wyszukiwaniu.

Audyt profilu linków – kto widzi Twoją witrynę

Często właściciel strony nie zna linków, które przekierowują do jego witryny. Wiąże się to ze spamem, który często tworzony jest przez użytkowników jak i przez firmy konkurencyjne co skutkuje brakiem zasad bezpieczeństwa strony. Dlatego tak ważne jest częste obserwowanie linków przychodzących. Wykonując audyt Twojej strony zbadamy również kto i w jakich miejscach linkuje Twoja witrynę – podamy więc listę miejsc, w których warto się reklamować. Przygotujemy również wypisane linki do zlikwidowania i propozycje zmian dotychczasowego linkowania strony. Pomożemy Ci także uniknąć kary ręcznej oraz kary algorytmicznej.

Jak wiadomo, reklama dziś to bardzo ważna sprawa. Więc jeśli chcemy by przynosiła nam odpowiednio widoczne efekty, powinniśmy zainteresować się audytem profilu linków. Pozwoli to na precyzyjniejsze i bezpieczniejsze linkowanie, co w przyszłości poprawi zasięg naszych kampanii reklamowych. O promowaniu strony w sieci przeczytamy także w artykule Audyt Adwords.

 

DLACZEGO MY ?

EFEKTYWNOŚĆ

Odpowiednio dobrana strategia sprawia, że działania są skuteczne i rentowne. Nasza doświadczona kadra nie tylko dobierze Ci najbardziej optymalną strategię, ale też kompleksowo ją zrealizuje.

CERTYFIKOWANI SPECJALIŚCI

W odróżnieniu od konkurencji atutem naszej marki są specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu dużych i znanych projektów. Dzięki temu masz pewność, że to nie stażyści będą w praktyce prowadzić Twój projekt.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Każda strona jest inna i wymaga indywidualnego podejścia i doboru działań, dlatego niezależnie od branży każdy projekt jest dla nas wyjątkowym wyzwaniem.

KOMPLEKSOWOŚĆ OBSŁUGI

Jesteśmy w stałym kontakcie z klientami. Organizujemy cykliczne spotkania podczas których szczegółowo omawiane są zaplanowane i zrealizowane strategie SEO/PPC. Raz w miesiącu wysyłamy raporty podsumowujące działania, a co kwartał tworzymy dokumentację podsumowującą osiągnięte rezultaty.

Zaufali nam:

VoicePIN.com_-1