Audyt Google Ads

Prowadząc kampanie Google Ads warto zdecydować się na audyt weryfikacyjny. Audyt pomoże Ci dowiedzieć się czy Twoja kampania jest skuteczna oraz bezbłędna. Podczas przeprowadzania audytu możliwa jest ocena efektywności kampanii. Nasi specjaliści pomogą Ci odkryć przyczyny braku oczekiwanych rezultatów oraz je wyeliminować.

Audyt Ads – efektywny sposób na reklamę

Audyt Google Ads to czynności, które nasi specjaliści wykonają aby sprawdzić z jakiego powodu kampania nie przynosi oczekiwanych rezultatów. Podczas analizowania brane pod uwagę są: słowa kluczowe, czy też dane zebrane do kampanii są prawidłowe oraz czy struktura kampanii pokrywa się z celami. Dzięki wynikom tej analizy będziemy mogli stwierdzić, w którym miejscu kampanii został popełniony błąd oraz jak go wyeliminować. Po zebraniu wszystkich informacji przedstawimy Ci raport, w którym zawarte będzie jak zwiększyć efekty kampanii, czyli jak zoptymalizować kampanię i dopasować ją do grupy docelowej. Audyt umożliwi Ci poprawę kampanii, tak aby przyniosła większy zysk.

Podsumowując, narzędzie Google Ads to bardzo dobre rozwiązanie do promowania własnej działalności, jednak by przynosiło zyski, reklama powinna być stworzona oraz prowadzona w odpowiedni sposób. Jako specjaliści w tym temacie, pomożemy Ci w każdym aspekcie tego zagadnienia. Stworzymy dla Ciebie precyzyjną kampanię reklamową przy użyciu najlepszych narzędzi.

DLACZEGO MY ?

EFEKTYWNOŚĆ

Odpowiednio dobrana strategia sprawia, że działania są skuteczne i rentowne. Nasza doświadczona kadra nie tylko dobierze Ci najbardziej optymalną strategię, ale też kompleksowo ją zrealizuje.

CERTYFIKOWANI SPECJALIŚCI

W odróżnieniu od konkurencji atutem naszej marki są specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu dużych i znanych projektów. Dzięki temu masz pewność, że to nie stażyści będą w praktyce prowadzić Twój projekt.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Każda strona jest inna i wymaga indywidualnego podejścia i doboru działań, dlatego niezależnie od branży każdy projekt jest dla nas wyjątkowym wyzwaniem.

KOMPLEKSOWOŚĆ OBSŁUGI

Jesteśmy w stałym kontakcie z klientami. Organizujemy cykliczne spotkania podczas których szczegółowo omawiane są zaplanowane i zrealizowane strategie SEO/PPC. Raz w miesiącu wysyłamy raporty podsumowujące działania, a co kwartał tworzymy dokumentację podsumowującą osiągnięte rezultaty.

Zaufali nam:

VoicePIN.com_-1