Analizy

Rozpoczynając współpracę z klientem lub poszerzając zakres usług, pierwszym etapem naszych działań jest analiza. W ofercie znajdziesz kilkanaście usług audytów, dzięki którym możesz uzyskać cenną informację o błędach lub brakach na stronie. Przebadanie każdego elementu witryny pozwala wdrożyć odpowiednie zmiany, poprawić błędy, które negatywnie wpływały na jej widoczność w sieci. W związku z ciągłymi zmianami algorytmu i nowymi technologiami, analizy z reguły powtarza się co najmniej raz do roku. Pozwala to dostosować treści lub układ do najnowszych wytycznych.

O6I3A50_1

Analizy – audyt SEO, Adwords, UX

Analizy, które przygotowujemy na potrzeby Twojej firmy to obszerny dokument zawierający interpretację każdego obszaru strony pod kątem najnowszych wytycznych popularnych wyszukiwarek. Znajdziesz w nim wszystkie elementy wpływające na widoczność strony w witrynie jak słowa kluczowe, słabe i mocne strony, treści, a także szybkość ładowania strony i wiele, wiele innych. W poszukiwaniu problemów z odpowiednim pozycjonowaniem strony przeanalizujemy również jej strukturę oraz zaindeksowane treści. Analizy – audyt SEO, Adwords, UX czy audyt słów kluczowych to pakiet wiedzy uzdrawiający Twoją stronę. Po wdrożeniu zmian zobaczysz znaczny wzrost rentowności, współczynnika konwersji oraz zapytań klientów.

Teraz już wiesz, że warto więc zobacz jakie audyty możemy dla Ciebie przygotować

DLACZEGO MY?

EFEKTYWNOŚĆ

Odpowiednio dobrana strategia sprawia, że działania są skuteczne i rentowne. Nasza doświadczona kadra nie tylko dobierze Ci najbardziej optymalną strategię, ale też kompleksowo ją zrealizuje.. 

CERTYFIKOWANI SPECJALIŚCI

W odróżnieniu od konkurencji atutem naszej marki są specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu dużych i znanych projektów. Dzięki temu masz pewność, że to nie stażyści będą w praktyce prowadzić Twój projekt.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Każda strona jest inna i wymaga indywidualnego podejścia i doboru działań, dlatego niezależnie od branży każdy projekt jest dla nas wyjątkowym wyzwaniem.

KOMPLEKSOWOŚĆ OBSŁUGI

Jesteśmy w stałym kontakcie z klientami. Organizujemy cykliczne spotkania podczas których szczegółowo omawiane są zaplanowane i zrealizowane strategie SEO/PPC. Raz w miesiącu wysyłamy raporty podsumowujące działania, a co kwartał tworzymy dokumentację podsumowującą osiągnięte rezultaty.

Zaufali nam:

VoicePIN.com_-1