Analizy konkurencji

Analiza konkurencji to porównanie witryny naszego klienta z witryną konkurencyjnych firm w rezultatach Google. W trakcie analizy witryna zostaje oceniona pod względem słów kluczowych z punktu widzenia pozycjonowania oraz wskazań Google. Wszystkie zebrane informacje posłużą do przygotowania odpowiedniej strategii SEO.

Analizy konkurencji – być o krok do przodu od konkurencji

Powierzając nam swoją stronę możesz liczyć na poprawę jakości swojej witryny. Nasz zespół sprawdzi czy struktura Twojej strony jest poprawna. Pod uwagę weźmiemy formę linków przychodzących w odniesieniu do ilości i jakości, moduł kodu witryny, który ma wpływ na widoczność witryny w wyszukiwarce oraz poziom indeksacji. Analizie poddamy też zoptymalizowanie strony w odniesieniu do SEO oraz na jakich frazach strona uzyska najlepsze wyniki pozycjonowania. Odszukamy frazy, które obecnie nie przynoszą tak dużych korzyści jakich oczekujesz, oraz jakie warto dodać lub poprawić do poszczególnych podstron, tak aby przyciągały dodatkowe ruchy. Sporządzimy porównanie ograniczonego ruchu Twojej strony oraz konkurencji w oparciu o pozycje danych fraz. Uzyskując wyniki analizy, będziesz wiedział, czego nie wykorzystałeś lub o czym zapomniałeś, a  co posiada Twoja konkurencja. Przypominamy, że skorzystanie z tej usługi to inwestycja w swój biznes a nie koszt.

 

Po dokładnym przeanalizowaniu Twojej konkurencji, będziesz mógł wyeliminować ewentualne błędy, których ona nie posiada. Nauczysz się także jak dobierać odpowiednie frazy na stronę. Wiedząc o tym, że rzadko kiedy dana firma nie posiada żadnej konkurencji, powinieneś zawczasu pomyśleć o zbadaniu terenu, gdy zechcesz prowadzić swoją działalność. Dobrym rozwiązaniem będzie także zbadanie tego, co najbardziej zwraca uwagę potencjalnego klienta na Twojej stronie, o czym możesz przeczytać w kolejnym artykule.

DLACZEGO MY ?

EFEKTYWNOŚĆ

Odpowiednio dobrana strategia sprawia, że działania są skuteczne i rentowne. Nasza doświadczona kadra nie tylko dobierze Ci najbardziej optymalną strategię, ale też kompleksowo ją zrealizuje.

CERTYFIKOWANI SPECJALIŚCI

W odróżnieniu od konkurencji atutem naszej marki są specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu dużych i znanych projektów. Dzięki temu masz pewność, że to nie stażyści będą w praktyce prowadzić Twój projekt.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Każda strona jest inna i wymaga indywidualnego podejścia i doboru działań, dlatego niezależnie od branży każdy projekt jest dla nas wyjątkowym wyzwaniem.

KOMPLEKSOWOŚĆ OBSŁUGI

Jesteśmy w stałym kontakcie z klientami. Organizujemy cykliczne spotkania podczas których szczegółowo omawiane są zaplanowane i zrealizowane strategie SEO/PPC. Raz w miesiącu wysyłamy raporty podsumowujące działania, a co kwartał tworzymy dokumentację podsumowującą osiągnięte rezultaty.

Zaufali nam:

VoicePIN.com_-1