Analityka

Czy często zastanawiasz się jak przyciągnąć ludzi na swoją stronę www i ich zatrzymać? Chcesz dowiedzieć się jak zyskać nowe leady, a co za tym idzie zwiększyć sprzedaż na swojej stronie? Odpowiedzi na to pytanie udzieli Ci analityka internetowa. Analityka internetowa to nie tylko liczby czy wykresy. Jest to szeroki zbiór informacji potrzebnych do efektywnej optymalizacji strony oraz skutecznych działań marketingowych. Dzięki analityce dowiesz się jak zachowują się internauci, którzy odwiedzają Twoją stronę internetową, jakich produktów poszukują najczęściej oraz jak często zaglądają na Twój serwis. Zebrane przez nas dokładne dane o ruchu na stronie poddawane są szczegółowej analizie, dzięki czemu uzyskujemy informacje jakie poprawy trzeba wprowadzić aby zwiększyć ruch na stronie.

Analityka – wspomagacz zysków

Powierzając nam analizę swojej witryny; dowiesz się nie tylko, które słowa kluczowe wpływają na widoczność Twojej strony, ale także w jakim czasie Twoja strona miała największą oglądalność, a przede wszystkim co trzeba w niej zmienić, żeby zarabiać więcej. Zapoznając się ze szczegółową analizą swojej strony będziesz mógł zrealizować kampanię, którą poprowadzisz tak aby przyniosła duże zyski. Analityka, którą prowadzimy oparta jest na najpopularniejszej platformie Google Analytics, która ocenia i analizuje statystyki witryn internetowych. Korzystając z naszej usługi inwestujesz w swoją stronę, otrzymujesz potrzebne informację, które pomagają zoptymalizować stronę do potrzeb potencjalnych klientów, a co za tym idzie pozwala Ci więcej zarabiać.

Podsumowując, analityka to rzecz, nad którą powinniśmy poważnie pomyśleć, prowadząc swoją stronę internetową. Przyniesie nam ona ogromną wiedzę o tym, czego brakuje, lub co należałoby poprawić na naszej witrynie – a przecież to jedna z najważniejszych informacji, gdy chcemy osiągnąć sukces. Warto też zainteresować się tematem analizy konkurencji (o której możesz przeczytać w kolejnym artykule), bo gdy poznamy jak działa i jakie są jej mocne i słabe strony, łatwiej będzie nam dostosować własny biznes do rynkowych wymogów.

DLACZEGO MY ?

EFEKTYWNOŚĆ

Odpowiednio dobrana strategia sprawia, że działania są skuteczne i rentowne. Nasza doświadczona kadra nie tylko dobierze Ci najbardziej optymalną strategię, ale też kompleksowo ją zrealizuje.

CERTYFIKOWANI SPECJALIŚCI

W odróżnieniu od konkurencji atutem naszej marki są specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu dużych i znanych projektów. Dzięki temu masz pewność, że to nie stażyści będą w praktyce prowadzić Twój projekt.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Każda strona jest inna i wymaga indywidualnego podejścia i doboru działań, dlatego niezależnie od branży każdy projekt jest dla nas wyjątkowym wyzwaniem.

KOMPLEKSOWOŚĆ OBSŁUGI

Jesteśmy w stałym kontakcie z klientami. Organizujemy cykliczne spotkania podczas których szczegółowo omawiane są zaplanowane i zrealizowane strategie SEO/PPC. Raz w miesiącu wysyłamy raporty podsumowujące działania, a co kwartał tworzymy dokumentację podsumowującą osiągnięte rezultaty.

Zaufali nam:

VoicePIN.com_-1